Nazywam się Łukasz Warcholiński i od 2005 roku pomagam Klientom w realizacji ich marzeń. Dla niektórych te marzenia to własne 4 kąty (mieszkanie, dom lub działka budowlana), dla innych finansowanie pomysłów na realizację lub rozwijanie własnego biznesu.

Dzięki prawie 20 letniemu doświadczeniu w branży finansowej pomagam Klientowi zdobyć najlepszy dla niego kredyt. Korzystając ze współpracy z ponad 10 czołowymi bankami w Polsce jestem w stanie przedstawić Klientowi kilka ofert starannie dopasowanych do jego potrzeb i oczekiwań w wspólnie z nim wybrać tą najlepszą.

Od tego momentu rozpoczynamy wspólnie proces pozyskania finansowania, który większości kojarzy się ze zdobywaniem Mount Everestu a z moją pomocą staje się przyjemnym górskim spacerem – dobry pośrednik kredytowy wie, jak osiągnąć sukces na tej drodze.

Moją mocną stroną jest doskonała organizacja i konsekwencja, które w połączeniu z dużą wiedzą i doświadczeniem stanowią doskonałe narzędzia w trakcie negocjacji z przedstawicielami banków.

Jeśli przychodzi do mnie człowiek, oddając w moje ręce tak ważną sprawę życiową, jak kredyt hipoteczny czy inwestycyjny, to musi mieć pewność, że zrobię wszystko, aby doprowadzić sprawy do końca.

OTO Z JAKIMI TRUDNOŚCIAMI BORYKAM SIĘ NA CO DZIEŃ:

  • czasami klienci mają zobowiązania, które uniemożliwiają im otrzymanie kredytu hipotecznego. Muszą się ich pozbyć albo pokazać je w inny sposób;

 

  • problemem może być miejsce pracy, sposób otrzymywania wynagrodzenia czy połączenie etatu z umową zlecenie czy samozatrudnienie;

 

  • Klientom ciężko jest czasem udowodnić, ile pieniędzy tak naprawdę zarabiają;

 

  • Klienci nie wiedzą na początku, jaki musi być wkład własny na mieszkanie lub dom, a potem okazuje się, że nie mają na niego pieniędzy;

 

  • pojawia się presja czasu, presja terminów, presja zadatków.

To, czego nie widzi Klient, to często seria trudnych rozmów na linii pośrednik kredytowy – bank, których efektem jest sukces w uzyskaniu kredytu.

NAJBARDZIEJ CIESZĘ SIĘ, ŻE NA SPOTKANIU ZE MNĄ LUDZIE UFAJĄ, ŻE ZNAJDĘ DLA NICH NAJLEPSZY KREDYT

Zaufaj mi i dołącz do grona  moich zadowolonych Klientów.
Większość z moich Klientów to osoby z poleceń
a tylko sukces gwarantuje mi, że będę polecany kolejnym osobom.

Umów się ze mną na spotkanie już dziś!

kredyt@warcholinski.pl

Kraków, ul. Jasnogórska 9

+48 603 990 688