Zobacz opinie innych

Marcin, Wieliczka

Korzystałem z usług p. Łukasza. Oddany sprawie, super profesjonalny Specjalista. Kontakt świetny, osiągalny o każdej porze, miły, rzetelny. Jak będę kiedykolwiek potrzebował jeszcze kredytu to mam już osobę do której się zgłoszę 🙂 Pozdrawiam Panie Łukaszu.

Gosia i Grzesiek, Kraków

Dzięki Panu Łukaszowi dostaliśmy kredyt i mogliśmy kupić mieszkanie. Najpierw byliśmy bezpośrednio w kilku bankach – albo Pan zza biurka tak nam wyliczył zdolność, że mieli z nami przystępować rodzice albo nic nie rozumieliśmy z kosztów dodatkowych. Pan Łukasz rzetelnie wykonał obliczenia i dostaliśmy taki kredyt jaki był potrzebny! Do tego zawsze był krok przed informacjami z banku. Wiedzieliśmy, czego się spodziewać, dzięki czemu spaliśmy spokojnie. Zdecydowanie POLECAMY!!!

Ela, Kraków

Serdecznie dziękuję za pomoc w udzieleniu kredytu Panu Łukaszowi. który został mi polecony od dewelopera. Rewelacja - nie dość, że nie musiałam praktycznie nic robić, to jeszcze wynegocjował mi warunki lepsze niż w banku. Doradca rzetelny, fachowy i o co w dzisiejszych czasach trudno - na wskroś kompetentny i słowny. BRAWO!

Pozostaw swoją opinie poniżej

1 + 10 =